Inga produkter
Charmiga temat Disney Baby har fina kalasprodukter till din babyfest med motiv från Disneys roliga värld.
Dekorera din babyfest eller babyshower tillsammans med Disney Baby Blå.
20 st servetter med supergulligt motiv av Baby Musse Pigg. Servetterna passar perfekt att duka med till dop, babyshower eller barnkalas.
8 st plastmuggar i tema Baby Musse. Söta muggar att servera dryck i på dop, babyshower eller barnkalas.
Fin duk att dekorera med till dop och babyfest. Duken har gulligt motiv av Baby Musse och den skyddar bordet fint mot tårtkladd och saftspill.
8 st tallrikar med fint motiv av Baby Musse. Duka fram med fina tallrikar när det är dags för dop, babyshower eller barnkalas.
8 st söta assietter i tema Baby Musse. Duka fram till ett gulligt dop eller babykalas med dessa söta assietter.
8 st tallrikar med motiv från det supersöta temat Disney Baby Blå med en liten Pluto och Musse Pigg.
8 st assietter i blå nyanser från charmiga babytemat Disney Baby Blå.
10 st randiga cellofanpåsar i en härlig havsgrön färg. Färgglada cellofanpåsar kan man fylla med godsaker och ge bort till alla kalasbarnen som kommer på födelsedagsfest.
Goda karameller att bjuda på till Baby Showern. Dessa är runda och har Baby Shower skrivet på dem i lila och grönt.
12 st ljusblå presentaskar med en blomma på toppen. Väldigt fina blir de till ditt dukade bord ihop med övriga bordsdekorationer.
15 st ballonger i en härlig kombination av blått, turkost och havsgrönt. Dessa ballonger blir en fin dekoration till såväl barnkalas som fest.
24 st nappar i plast att dekorera bordet med när det är dags för dop eller Baby Shower. Napparna passar perfekt att dekorera med på babyfesten.
3 fina pom pom dekorationsbollar i blått och vitt att dekorera med till dop och babyshower eller annan festlig tillställning.
Presentpapper i ljusblått med glada Musse Pigg som fint motiv. Överraska födelsedagsbarnet med ett presentpapper med Musse på.
FunCakes Fondant i en vit färg, Bright White. Dekorera din tårta med ett vitt lock så har du en fin grund att måla eller ställa fina figurer på. Fondanten har en mild vaniljsmak och är enkel att arbeta med. För en rund kaka med en diameter av ca 24-26 cm behövs ca 500 g för att helt täcka tårtan.
340 g med Wiltons Candy Melts i en fin blå färg. Rolig att riva över kakor och tårtor som en fin dekoration, eller smälta och göra egna klubbor eller praliner av. Meltsen har en mild vaniljsmak.
50 st limegröna muffinsformar att använda till bullbak och muffinsbaket. Perfekta dekorationen till födelsedagskalaset eller halloweenfesten. Limegrönt blir dekorativt till ditt kalas.